מעבדה לחקר עשב ים | מו"פ ערבה

מאי 2019

כשד"ר גדעון ווינטרס ממו"פ ערבה, פנה אלינו לשדרוג התאורה במעבדת המחקר שלו, לצורך ניסוי בינלאומי בעשב ים, לא היססנו יותר מדי, נכנסנו לאוטו ונסענו לחצבה כדי לראות על מה מדובר.

הדרישות לשלש את רמת ההארה ביחס למה שקיבלו בפלורסנט תוך מתן אפשרות לספקטרום דינאמי ודומיננטי באורכי גל כחולים היו לא סטנדרטיות ולא נפוצות. אבל אלה בדיוק האתגרים שמדליקים אותנו ובסופו של דבר משפרים אותנו.

נכנסנו לשלב תכנון התאורה ולאחר תהליך אישור טכני, אגרונומי וכלכלי, ההזמנה הוכנסה לביצוע.

יש פרויקטים מאתגרים, מורכבים, כאלה שיש בהם הרבה מקום לבעיות. אני מודה, לא תמיד נצליח לספק מההתחלה פתרון ללא בעיות. ככל שיש יותר "חלקים נעים" והפרויקט מורכב יותר יש יותר סיכוי למהמורות בדרך.

ההבנה שהפרויקט נגמר כשהדלקנו את האור והוא עושה את מה שהוא אמור לעשות, ולא כשסיפקנו את המוצרים, שומרת על המיקוד והמוכוונות לביצוע מעולה שלנו.

פרויקט של REMY נגמר כשהכל עובד כמו שהוא אמור לעבוד ומייצר את התוצאה הרצויה.

לא הכל הלך חלק ומושלם אבל לא היינו מוכנים לשחרר. ליוונו את הניסוי מההתחלה ועד הסוף, וטיפלנו בכל עניין שעלה, הכל כדי לייצר ולשמר מצב שהפתרונות יספקו את התוצאות בהתאם לדרישות הפיזיות, אגרונומיות ותפעוליות שהציב הלקוח.

אנחנו גאים! גופי התאורה, התכנון, השירות ומתן הפתרון שלנו, שהשתלבו עם שיתוף פעולה מעולה, סבלנות, הבנה ואמון של הלקוח, האירו ניסוי בעשב ים, ראשון מני רבים, שתוצאותיו ישפיעו על כל העולם ויספקו תובנות על משבר האקלים בכדור הארץ.

איך כל זה יקרה? אל תסתכלו עלינו, אנחנו רק סיפקנו את התאורה.

תודה רבה לגדעון ווינטרס על ההשכלה, האירוח, ההכוונה, הסבלנות האמון ושיתוף הפעולה.

נאחל לעצמנו עוד אתגרים ולקוחות כאלה.