עגלות ייחורים ומשתלה

חדר ייחורים, משתלה מבוקרת - התינוקייה.

אזור שמתאפיין בשטח יחסית קטן עם הרבה צמחים, בשלב רגיש.

כשבוחנים את יחס ההשקעה למ"ר מול מספר הצמחים שעליהם אנחנו משפיעים, אפשר לראות שבהשקעה יחסית לא גדולה אנחנו יכולים לקבל שליטה משמעותית בתנאי הגידול של המון צמחים.

שלב הייחור למעשה מתניע את מחזור הגידול. התוצאה הסופית אליה אנחנו מכוונים בסוף מחזור הגידול, צריכה לבוא לידי ביטוי בתוצאות שנייצר בחדר הייחורים שלנו, ובצורה שנוציא את הצמחים לשלב הבא.

עבודה עם עגלות גידול לצמחים קטנים בשלב הייחור או השתיל, מאפשר לנו להקל על שינוע צמחים בתוך המתקן. עגלות שישמשו גם כסביבה נוחה לגידול וגם פתרון שינוע.

ובכל זאת, לכל מתקן שיטת העבודה שלו וישנם מקרים בהם נכון יותר לעבוד על מדפים נייחים ולא עגלות גידול.

מבחינת תאורה הדרישות מגוונות והאפשרויות מרובות, הן בעיקר תלויות בתוצר שנרצה להוציא.

אחד האתגרים הגדולים הוא שמירה על אחידות הארה ממרחק קצר עם נפילה מינימאלית בעוצמת ההארה במסגרת החיצונית של השטח המואר (minimal edge effect). האתגר הזה נלקח בחשבון וקיבל מענה ייחודי בתכנון גופי התאורה איתם אנחנו עובדים.

העגלות שלנו מודולריות ואנחנו מתאימים להן פתרונות תאורה מודולריים. זה מאפשר לנו לגשת לכל פרויקט עם דף חלק ולהתאים לו את המערכת המתאימה ביותר שתשרת את המטרות והרצונות של הלקוח.

ניתן לעבוד עם העגלות שלנו שכוללות אפשרויות שונות של תאורה ומגשי הצפה ומותאמות למטרות גידול שונות בחדרים מסוג זה. או לחילופין לקבל רק מערכת תאורה שתתבסס על תכנון תאורה שנעשה לאחר שנבין את הנתונים בשטח ומטרות הלקוח.

יש לכם שאלות?

תרצו לשמוע עוד על הפתרון המתאים ביותר עבורכם?


השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם